Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 FARMA [i] 21:30 FARMA - DUEL [i] 23:25 Kobra 11 XVII. 14-15/15 [i] 01:25 Lovec zločincov II. 21-22/22 [i] 03:00 Rambo III. [i] 04:30 Policajné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:45 Cestou necestou: Rovinj [i] 22:20 Večerné správy RTVS [i] 22:30 9. rota [i] 00:45 Súmrak bossov 1/12 [i] 01:20 HUDBA MADE IN SLOVAKIA [i] 01:45 9. rota [i] 04:00 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    18:45 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Čáry-máry fuk! [i] 18:50 Kniha džunglí II. [i] 19:00 Poštár Pat II [i] 19:15 Krajina dávnych vekov [i] 19:35 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:40 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Família: Magické hrnky [i] 20:40 Červené víno 3/3 [i] 22:00 Florida [i] 23:45 BJD 2016: Caro Emerald ( Holandsko) [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Správy RTVS z regiónov [i] 01:45 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 22:40 Terminátor [i] 01:05 Hawaii 5.0 VI. 7 [i] 02:05 Tru Calling 14 [i] 03:05 American Horror Story III. 7,8 [i] 04:45 Komici 9 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    18:25 Hviezdna brána III. 1/22 [i] 19:30 Profesionáli II. 24 [i] 20:35 X-Men: Prvá trieda [i] 23:25 Pomsta Zelených drakov [i] 01:30 Legendy 7,8 [i] 03:00 Profesionáli II. 24 [i] 03:40 Samotári 5,6/6 [i] 04:20 Svet škaredých modelov 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    18:10 Vražedná čísla VI. 7 [i] 19:05 Tým Škorpion II. 11 [i] 20:05 Tým Škorpion II. 12 [i] 21:00 Ncis: New Orleans Ii. 23 [i] 21:55 Ncis: New Orleans Ii. 24 [i] 22:50 Od soumraku do úsvitu II. 1 [i] 23:45 Od soumraku do úsvitu II. 2 [i] 00:40 Hannibal I. 2 [i] 01:35 Vražedná práva III. 3 [i] 02:25 Od soumraku do úsvitu II. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    18:30 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Mercedes - část 2 2 [i] 19:00 Jak se to dělá (3. Řada) 39 [i] 19:30 Jak to dělají? (11. Řada) 6 [i] 20:00 Muži Yukonu (6. Řada) 8 [i] 21:00 Záchranářské práce (1. Řada) 4 [i] 22:00 Podmořští lovci, Austrálie (3. Řada) 1 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada): Fanatici rychlé jízdy 2 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 10 [i] 01:00 Super kamioňáci (3. Řada) 2 [i] 01:50 Muži Yukonu (6. Řada) 8 [i] 02:40 Záchranářské práce (1. Řada) 4 [i] 03:30 Podmořští lovci, Austrálie (3. Řada) 1 [i] 04:20 Rození obchodníci (13. Řada): 1970 Ford Bronco 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    18:25 Bydlet jako... venkovanka [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 První republika II: Díl třetí 3/13 [i] 20:55 13. komnata Heleny Maršálkové [i] 21:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:25 Všechnopárty [i] 22:20 Zpátky se Sobotou [i] 23:15 Případy detektiva Murdocha X [i] 23:55 Motiv IV [i] 00:40 Ve jménu vlasti V [i] 01:30 AZ-kvíz [i] 01:55 Banánové rybičky [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:20 Počesku [i] 19:30 Na pomoc životu - kontaktní čočky [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Zvířecí mámy - Dospívání [i] 20:55 Viktorie: Brocket Hall 3/8 [i] 21:45 Tisíc chutí ulice: Barbados [i] 22:30 Highlander [i] 00:25 Kde já se tady beru? [i] 01:15 Folklorika: Rituály a divadlo [i] 01:45 Staronové věže [i] 02:10 Z očí do očí [i] 02:40 Hlavně normálně [i] 03:05 Vůně česneku [i] 03:30 Carpe diem [i] 04:00 Trofeo Niké Moravia 2007 Zlínským krajem [i] 04:15 Divnopis [i] 04:25 Cesty [i] 04:35 Ochránce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    18:25 Ulice 3305 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kameňák 2 [i] 22:20 Focus [i] 00:25 Dr. House V: Na obou stranách 24 [i] 01:20 Dr. House VI: Zlomený (1. část) 1 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba XII: Mládeži nepřístupno 6 [i] 02:40 Správná dvojka II 12 [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Už to nebudu tajit 49 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Pevnost Boyard [i] 21:50 Zkažená úča [i] 23:45 M*A*S*H 107 [i] 00:20 M*A*S*H 108 [i] 00:50 Komisař Rex I: Lepší dům 8 [i] 01:50 Komisař Rex I: Amok 9 [i] 02:55 Rosamunde Pilcher: Divoký tymián [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    18:35 Pestúnka Fran [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Láska po francúzsky [i] 22:20 Sherlock a Watsonová II. 1-2/24 [i] 00:10 Pestúnka Fran [i] 01:10 Monk [i] 02:05 Sherlock a Watsonová II. 1/24 [i] 02:45 Barbara Woodová: Kliatba rodu Pembertonovcov [i] 04:15 Smotánka [i] 04:45 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    17:20 Erotická komedie noci svatojánské [i] 18:55 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 20:40 Probuzení [i] 22:00 Temné kouty [i] 23:55 Volavka 3 [i] 02:00 P.Ě.S.T. [i] 04:10 Durhamští býci [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    18:00 Tenis [i] 20:00 Tenis [i] 21:55 Zprávy [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Rally [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Alpské lyžování [i] 00:00 Tenis [i] 01:25 Zprávy [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    17:50 Záhada hmoty – z čeho je tvořena země 1 3 [i] 18:55 Velkolepé konstrukce 1 6 [i] 20:00 Cestovatelův průvodce po planetách 1 5 [i] 21:00 Nástroje zabíjení 1 1 [i] 22:00 Nacisté v hledáčku 1 8 [i] 23:05 Henry Kissinger - tajemství supermoci [i] 00:55 Podzemí měst 2 1 [i] 01:50 Hon na zločince 1: Lehder, Kolumbijský Rambo 5 [i] 02:40 Nacisté v hledáčku 1 8 [i] 03:35 On The Spot 4: On the Spot - Hinduistická slavnost Thaipusam 2 [i] 04:30 Island v pohybu [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    18:25 Trollové [i] 20:00 Šerifská hvězda 2 [i] 21:00 Trezor [i] 22:35 Zasvěcení [i] 00:20 Švagr [i] 02:00 Detektiv z Hongkongu [i] 03:50 Před kamerou XIV. 38 [i] 04:20 Trezor [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    17:45 Kniha lásky [i] 19:30 Šmoulové