Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    10:50 Susedské prípady [i] 11:50 Kobra 11 XX. 4-5/16 [i] 13:50 FARMA [i] 14:55 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 FARMA [i] 21:40 FARMA - DUEL [i] 23:30 Kobra 11 XX. 4-5/16 [i] 01:35 FARMA [i] 02:25 Susedské prípady [i] 03:10 Policajné prípady [i] 04:10 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Právo na zmenu [i] 14:30 Postav dom , zasaď strom [i] 15:05 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Levoča [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy VII.: Durínsky les, Magdeburg, Nemecko [i] 16:55 Otec Brown III.: Kemblfordský zmok 7/15 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:50 Cestou necestou: Marbella [i] 22:20 Večerné správy RTVS [i] 22:35 Pravda [i] 00:35 HUDBA MADE IN SLOVAKIA: KING SHAOLIN & NOCADEŇ [i] 01:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Dôležitosť tradícií 4/20 [i] 02:00 Pravda [i] 04:00 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    10:50 Pódium pre Braňa Hronca [i] 11:30 Obedníček: Tŕň Danko [i] 11:40 Príbehy z Feniklovej ulice [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Farebný smajlátik [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Vincent Hložník [i] 13:10 Úžasné krajiny: Vogézy [i] 13:35 Úžasné krajiny: Marais Poitevin [i] 14:05 Úžasné krajiny: Údolie Loiry [i] 14:40 Highlighty Európskej ligy [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 16:00 (Ne)celebrity: Juraj Bauer [i] 16:05 (Ne)celebrity: Karol Petróczi [i] 16:15 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Jaskyne Slovenského krasu [i] 16:30 Televíkend [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:10 Encyklopédia slovenských obcí: Partizánska Ľupča [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Tŕň Danko [i] 18:35 Príbehy z Feniklovej ulice [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Prečo nekvitneš [i] 18:50 Kniha džunglí I. [i] 19:00 Poštár Pat II [i] 19:15 Zvedavý George [i] 19:35 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:40 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Voľby do samosprávnych krajov 2017 (diskusie) "N" [i] 21:15 Lekár umierajúceho času: Theatrum mundi 4/5 [i] 22:40 Kapitál [i] 00:30 Noc v archíve: Noc v archíve s Miroslavom Žbirkom [i] 01:30 Správy RTVS "N" [i] 02:20 Správy RTVS z regiónov [i] 02:35 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    10:50 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:55 15 MINÚT. KUCHÁR [i] 13:50 Amerika má talent XII. 6 [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 22:40 Krvavé peniaze [i] 00:35 Drzá Jordan 8 [i] 01:35 NOVÉ BÝVANIE [i] 02:40 NOVINY TV JOJ 03:20 POLICAJTI V AKCII [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    11:00 Drzá Jordan 8 [i] 12:10 Prvé oddelenie [i] 13:10 Simpsonovci X. 12 [i] 13:35 Profesionáli III. 12 [i] 14:25 Simpsonovci XXIV. 14 [i] 15:00 Simpsonovci X. 13 [i] 15:30 Ninja Factor III. 3,4 [i] 16:30 Simpsonovci XXIV. 15,16 [i] 17:25 Hviezdna brána III. 8,9 [i] 19:25 ŽREBOVANIE 19:35 Profesionáli III. 13 [i] 20:35 Absolventka [i] 22:25 Pasca [i] 00:25 Šokujúce rodinné tajomstvá 3 [i] 01:25 Hľadá sa dom pre milionárov III. 6 [i] 02:20 Profesionáli III. 13 [i] 03:00 Šokujúce rodinné tajomstvá 3 [i] 03:40 Črepiny PLUS [i] 04:15 Prvé oddelenie [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    10:10 Jak prosté V. 1 [i] 11:10 Království II. 16 [i] 12:10 Dívka odjinud IV. 5 [i] 13:10 Vzpomínky III. 12 [i] 14:10 Jak prosté IV. 24 [i] 15:10 Jak prosté V. 1 [i] 16:10 Království II. 17 [i] 17:05 Dívka odjinud IV. 6 [i] 18:05 Vzpomínky III. 13 [i] 19:05 Jak prosté V. 2 [i] 20:05 Jak prosté V. 3 [i] 21:00 Podfu(c)k I. 2 [i] 21:55 Nezvěstná I. 2 [i] 22:50 Od soumraku do úsvitu II. 9 [i] 23:45 Od soumraku do úsvitu II. 10 [i] 00:40 Hannibal I. 6 [i] 01:35 Podfu(c)k I. 2 [i] 02:25 Od soumraku do úsvitu II. 9 [i] 03:10 Dívka odjinud IV. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    10:50 Odpadlická autodílna (1. Řada): Ford z roku 1956 a červená Galaxie, 1. část 25 [i] 11:40 Rození obchodníci (4. Řada): Jeep CJ7 - část 1 3 [i] 12:05 Rození obchodníci (4. Řada): Jeep CJ7 - část 2 4 [i] 12:35 Muži Yukonu (2. Řada): Nebezpečný přechod 12 [i] 13:30 Poslední obyvatelé Aljašky (1. Řada): Nic netrvá věčně 7 [i] 14:25 Poslední obyvatelé Aljašky (1. Řada): Konec temnoty 8 [i] 15:20 Poslední obyvatelé Aljašky (2. Řada): Opět doma 1 [i] 16:15 Jak se to dělá (13. Řada): Tlakové hrnce/bóje/cisternové návěsy 7 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Zpověď nebezpečného mima 15 [i] 17:40 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Zaostřeno na závody 10 [i] 18:05 Rození obchodníci (4. Řada): Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 1 5 [i] 18:30 Rození obchodníci (4. Řada): Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 2 6 [i] 19:00 Jak se to dělá (5. Řada) 59 [i] 19:30 Jak to dělají? (12. Řada) 6 [i] 20:00 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Trojka 14 [i] 21:00 Právo ulice: Bronx (1. Řada) 1 [i] 22:00 Vražedná pole (1. Řada): Pohřbená tajemství 2 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada): Demoliční závody 6 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 1 [i] 01:00 Super kamioňáci (3. Řada) 6 [i] 01:50 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Trojka 14 [i] 02:40 Právo ulice: Bronx (1. Řada) 1 [i] 03:30 Vražedná pole (1. Řada): Pohřbená tajemství 2 [i] 04:20 Rození obchodníci (2. Řada): Od brouka po bugatku - část 1 11 [i] 04:45 Rození obchodníci (2. Řada): Od brouka po bugatku - část 2 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    11:00 Zkouška [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Na stopě [i] 14:25 Reportéři ČT [i] 15:05 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bydlet jako... cestovatel [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 První republika II: Díl sedmý 7/13 [i] 20:55 13. komnata Evy Romanové [i] 21:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:25 Všechnopárty [i] 22:20 Zpátky se Sobotou [i] 23:15 Ve jménu vlasti V [i] 00:05 Hlava rodiny [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:15 Objektiv [i] 01:45 Banánové rybičky [i] 02:05 Bydlení je hra [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    10:45 Tajuplný podzemní svět: Cesta do nitra hor 6/14 [i] 11:15 Království divočiny: Kanadský pobřežní prales [i] 11:45 Chcete mě? [i] 12:15 Život ve vzduchu: Helena a David 1/6 [i] 12:55 Válečné epizody z archivů: San [i] 13:35 Patrola 4/12 [i] 14:00 GEN - Galerie elity národa [i] 14:20 Hitler versus Churchill 1/2 [i] 15:05 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o severní Afriku 2/2 [i] 16:05 Velká válka: Počátky moderní genocidy [i] 17:00 Zrezivělá krása: Hyperboloid nad městem [i] 17:30 Japonské slavnosti: Džindžin - vzývání božstva moře [i] 18:15 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem 7/7 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:30 Na pomoc životu - CHOPN [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Velká putování zvířat - Sloni [i] 20:55 Viktorie: Motor změn 7/8 [i] 21:45 Viktorie: Mladá Anglie 8/8 [i] 22:35 Jindřich IV. Navarrský [i] 01:05 Martin Luther: Pouhou vírou [i] 02:00 Folklorika: Pohané [i] 02:25 Na kraj Ameriky [i] 02:50 Z očí do očí [i] 03:20 Čaj pro třetího [i] 03:45 Na moll [i] 04:30 Uchem jehly [i] 04:55 Madrid - metropole plná mládí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Krok za krokem 5 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Kamínek z potoka 68 [i] 14:00 Dr. House VII: Volným pádem 16 [i] 15:00 Dr. House VII: V nemilosti 17 [i] 15:55 Kriminálka Miami VII: Vzkříšení 1 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3325 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ostravak Ostravski [i] 22:05 Šílený Max: Zběsilá cesta [i] 00:25 Dr. House VII: Volným pádem 16 [i] 01:15 Dr. House VII: V nemilosti 17 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba XII: Země Nezemě 24 [i] 02:40 Prásk [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Kamínek z potoka 68 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    10:00 Rosamunde Pilcher: Hra světel [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska VII: Neznámý nepřítel 7 [i] 13:25 Policie Hamburk VII: Boj o zeleň 6 [i] 14:25 Komisař Rex IV: Nováček 5 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Policie v akci [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vybíjená [i] 22:15 Zákon ulice [i] 00:15 Policie v akci [i] 01:15 Komisař Rex IV: Nováček 5 [i] 03:10 Rosamunde Pilcher: Hra světel [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    10:55 Fatmagul 106/160 [i] 12:20 Nekonečná láska 185-186 [i] 14:40 Láska na druhý pokus 2 84 [i] 15:40 Chlapi neplačú [i] 16:45 Tri sestry 59-60/123 [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Svadba nebude, a basta! [i] 22:30 Sherlock a Watsonová II. 9-10/24 [i] 00:25 Priatelia [i] 01:25 Monk [i] 02:10 Sherlock a Watsonová II. 9-10/24 [i] 03:35 Smotánka [i] 04:45 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    08:00 Teleshop [i] 11:05 Dominion 2 5 [i] 11:55 Dominion 2 6 [i] 12:50 Zoom In 2 3 [i] 13:00 Bitva o Gallipoli 1 3 [i] 14:00 Bitva o Gallipoli 1 4 [i] 15:10 Slova [i] 16:55 Projekt A 2 [i] 18:45 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů [i] 20:30 Velký Buck Howard [i] 22:00 Temná legenda 3 [i] 23:35 Neporazitelný II: Poslední zůstává [i] 01:15 Police Story 3 [i] 02:50 Rváčův deník [i] 04:25 Čachtická paní [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    10:45 Motorky [i] 11:45 Cyklistika [i] 13:00 Snooker [i] 19:00 Fotbal [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Fotbal [i] 00:15 Fotbal [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Cyklistika [i] 04:15 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    10:55 Polární svět [i] 12:00 Tajemství dávné historie 1 2 [i] 13:00 Utajený šéf 5 6 [i] 14:00 Utajený šéf 6 1 [i] 15:00 Špioni za 2. světové války 1: Francouzský dvojitý agent 10 [i] 16:00 Špioni za 2. světové války 1: Christine Granvillová - polská špionka 11 [i] 17:00 Nejúspěšnější projekty 1 6 [i] 18:00 Lovci mýtů 2: Pátrání po kostech krále Artuše 1 [i] 19:00 Motýlí efekt 1: Zrození rocku 12 [i] 19:30 Motýlí efekt 1: Sekigahara, bitva samurajů 13 [i] 20:00 Odkud lidé přišli [i] 21:00 Bílý dům 2016 2 [i] 22:00 Ztracené filmy Druhé světové války 1 10 [i] 23:00 Amerika osmdesátých let 1: Vychování televizí: Část druhá 2 [i] 23:55 Podzemí Měst Speciál: Los Angeles [i] 00:50 Vzestup nacistické strany 1 5 [i] 01:50 Ztracené filmy Druhé světové války 1 10 [i] 02:40 Amerika osmdesátých let 1: Vychování televizí: Část druhá 2 [i] 03:30 Bílý dům 2016 2 [i] 04:25 Za kamerou v divočině 1 2 [i] 04:40 Asijská města v rozkvětu 1 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    10:05 Muž [i] 11:40 Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka [i] 13:35 U nás na farmě [i] 14:50 Krotitelé duchů [i] 16:45 Filmy a filmové hvězdy IX. 42 [i] 17:15 Diagnóza: Šampión [i] 19:20 Až po uši 4 [i] 20:00 Šerifská hvězda 6 [i] 20:50 Loupež v Hatton Garden [i] 22:30 Hra o trůny VII.: Drak a Vlk 7 [i] 23:55 Deadpool [i] 01:45 Atlasova vzpoura: 1. část [i]